Kiralık Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Kiralık ev dekorasyonu oldukça zor olabiliyor. Özellikle duvar dekorasyonlarının yanı sıra başka eve geçme ihtimal sebebi ile de seçim yaparken dikkat edilmesi gerekiyor. Fakat hem şık hem de istediğimiz tüm eşyaların var olabileceği bir dekorasyonu kiralık evimizde de gerçekleştiremeyiz mi?

Elbette, gerçekleştirme imkânınız var. Fakat bunun için bazı detaylara dikkat etmeniz ve özellikle mobilya seçiminde dikkatli olmanız önerilir.

dekor

dekor

Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

  • Mobilya ve koltuk alımınızda mümkün olduğu kadar küçük ve fonksiyonel olan eşyalara yer vermeniz gerekir. Daha küçük bir eve geçme ihtimalini asla göz ardı etmeyin. Özellikle o eve özel eşyalar yerine daha fonksiyonel olan eşyalara yer verebilirsiniz.
  • Küçük ve fonksiyonel olmasının yanı sıra birbiri ile uyumlu olması da önemlidir. Unutmayın ev sizin değil ama eşyalarınız size ait ve istediğiniz renk ve desenlerde bu tercihleri yaparken uyumlu bir birliktelik yaratmasına da dikkat etmeniz önerilir.
ev dekoru

ev dekoru

  • Kiralık evler genel olarak daha küçük yapılarda odluğu için saklama alanı olan mobilya seçimleri önerilir.
  • Ayakkabılık, gardırop gibi dolaplarınızın sürgülü kapıya sahip olması diğer bir küçük ev geçişinde size rahatlık sağlayacaktır.
  • Sehpa seçiminde açılıp kapanan ya da birbiri içine geçen seçime yer vererek özellikle orta sehpa detayından da bu şekilde kurtulabilirsiniz.
  • İhtiyacınızdan fazla ürüne yer vermemeniz önerilir.

Yanıtla