Erkekler Kadınlardan Neden Soğur?

Çok güzel giden bir ilişkiniz bir anda erkek arkadaşınızın ya da eşinizin birden bire soğuması sebebiyle tepe taslak olabilir. Erkeklerin kadınlardan birden bire soğumasının nedenlerini detaylıca öğrenerek kendinizi bu durumdan korumanız mümkün olabilir.

erkek kadın

erkek kadın

Erkekler Çok İlgiden Bunalıyor

Erkekler sürekli olarak diyalog halinde olmaktan fazlaca şikayetçi. Telefonda konuşma, mesajlaşma, görüşme gibi işlemleri sık sık yapmak istemeniz erkeklerin sizden soğumasına sebep oluyor. Bu nedenle onları çok sık arayarak ve görüşmek isteyerek daraltmamak sizin için en doğru tercih olacaktır. Özlemek için kendinize ve ona fırsat yaratın.

Sürekli olarak çirkin, kilolu ya da dış görünüşünüzde bir kusur olduğunu düşündüğünüzü erkeklere söylemeniz onların belli bir süre sonra sizden soğumasına sebep oluyor. Sürekli diyet yapan ya da sürekli olarak dış görünüşüne takıntılı hale gelen kadınların kendilerini huzursuz ve mutsuz ettiğini düşünen erkekler bu tar kadınlardan uzak kalmayı tercih ediyorlar.

erkeklerin soğuması

erkeklerin soğuması

Sürekli olarak kendinizden bahsetmeniz, kendinizi övmeni ve karşı tarafınızdaki kişiyle ilgili şeyleri merak etmemeniz erkeklerin sizden bir anda soğumasına sebep olabiliyor. Bu sebeple birlikte olduğunuz ya da olmak istediğiniz kişiye sorular sorarak onu da dinlemeye özen gösterin.

Basit şeylere ağlamanız erkeklerin sinirleriniz fazlasıyla bozuyor. Güçsüz ve çok kırılgan kadınların belli bir süre sonra erkeklerin ilgi alanı dışında kaldığını belirtmekte fayda var.

Erkekler eşyalarının kurcalanmasından nefret eder. Güven problemi yaşamanız ve sürekli olarak onu kontrol etmeniz belli bir süre sonra erkeklerin size olan ilgisinin yok olmasına sebep olabilir.

Aşırı kıskançlık yapmanız ve geçmişe takıntılı olmanız yine erkeklerin oldukça sinir olduğu ve sizden soğumasına sebep olduğu davranışlardır. Bu tarz davranışları gerçekleştirmediğiniz sürece mutlu bir ilişkiye sahip olabilmeniz mümkün.

Yanıtla