Bahçe Dekorasyon Aksesuarları

Bahçeniz küçük ya da büyük olsun fark etmeksizin aksesuar seçimlerine yer açarak son derece şık ve güzel alanlar yaratabilirsiniz. Bu uygulamanızı ayrıca balkonunuzda da yapmanız mümkün. Bahçe aksesuarınızda bahçe oturma grubunuz ile uyumlu olan seçimlere yer vererek bütünlük yaratabilirsiniz.

  • Mumlar ve Mumluklar

Mumlar ve mumluklar genel bahçe dekorasyonunuzda oldukça hoş etkiye sahip olan aksesuarlardır. Farklı renkler ve mumluk modellerini aksesuarlarınızda tercih edebilirsiniz. Her mevsimde mumlar ortama loş ve romantik hava katmak için idealdir.

bahçe dekorasyonu

bahçe dekorasyonu

  • Rüzgar Gülleri

Rüzgar gülü modelleri farklı renkleri ve modelleri ile bahçenize güzellik kazandıracak detaylara sahiptir. Genel renk uyumuna göre seçeceğiniz rüzgar gül modelleri hoş sesi ile de dikkat çekecektir.

  • Fenerler

Genellikle kullanılan kağıt fenerleri tek renk ya da rengarenk olarak bahçenize renk ve ışık katmak için kullanabilirsiniz. Son derece güzel bir etkiye sahip olan kâğıt fenerlerin yanı sıra başka fener çeşitlerine de yer açabilirsiniz.

  • Minderler

Renkli ve farklı boyutlara sahip olan minder modelleri içinden seçimlerinizi yaparak bahçenizde şık alan yaratabilirsiniz. Bahçe ya da balkonunuzda farklı ebattaki minderlere yer verebilirsiniz.

mumluk

mumluk

  • LED Aydınlatmalar

LED aydınlatma ürünlerini bahçenizde bulunan ağaçlarda, saksı kenarlarında, çiçeklik kenarlarında ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Rengarenk ışıkların yer aldığı aydınlatmaların yanı sıra tek renk olan aydınlatma seçeneklerine de yer verebilirsiniz.

Yanıtla