Terazi Burcu Nasıl İntikam Alır?

Adaletli oluşları ve dengesiz ruh halleri ile meşhur terazi burcu nasıl intikam alır? Sakin ve uyumlu görüntülerinin ardında neler saklandığını asla bilemezsiniz. Bu burç çok fazla kin tutmasıyla da meşhurdur. Eğer terazi burcu bir düşmanınız varsa ve nasıl intikam aldığını merak ediyorsanız, yazımızı sonuna kadar okumalısınız.

Terazi Burcu ve İntikam 

Terazi burçları ilk izlenim olarak, çoğu insan tarafından  sakin ve tepkileri hafif olarak gözükebilirler. Fakat eğer bir olaya veya bir kişiye öfkelendilerse, karşı tarafın vay haline! Terazi burcu saman altından su yürüterek intikamını öyle bir alır ki, ne olduğunu ancak yere düştüğünüzde anlarsınız. Astroloji  konularına biraz ilgili biri iseniz, terazi burcunun bir insanın zaaflarını ustaca anlayabildiğinden haberdarsınızdır. Bu burçlar intikam almadan önce, karşı taraf hakkında her türlü bilgiye ve zaafa ulaşır. Bu detaylı bilgilerin ve zaafların üzerinden giderek ustaca bir intikam planı oluşturur. Evet, yanlış duymadınız. Terazi burcu adeta bir dedektif gibi araştırmasını yapar ve incelikli bir plan oluşturur. Siz terazi burcunun olayı sindirip unuttuğunu düşünürken, onlar çoktan intikam planlarının son kısmını oluşturmuşlardır.

Terazi Burcu İntikamını Nasıl Alır?

Terazi burcu her şeyden önce, olayı hiç umursamamış gibi bir izlenim oluşturur. Çoğu insan da bu konunun kapandığını ve bir karşılığı olmayacağını düşünür. Fakat terazi burçları, karşı tarafı kendine bağladıktan sonra intikamını alır. İnsanlar savunmasız haldeyken intikam almayı severler. Bunu bazen kalabalık bir ortamda ettikleri tek lafla, bazen de ihanetiyle, hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleştirir. Terazi burcunun intikamı tehlikelidir. Bunu size hiç fark ettirmeden yaptığı için, yıkım her zaman daha büyük olur. Terazi burçlarına karşı bu tarz konularda dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu İntikam Alır mı? 

Terazi burçları asla hafife alınmamalıdır. Özellikle intikam konusunda, ne kadar zaman geçerse geçsin, onlar asla unutmazlar. Büyük bir sabırla doğru zamanı kollarlar. O zaman geldiğinde de vurucu darbeyi gerçekleştirmekten çekinmezler. Terazi burçları her ne kadar adaletli yönleri ile tanınsa da, intikam konusunda merhametli ve adaletli davranmazlar. Akıllı ve sabırlıdırlar. Zekaları ile intikam alırlar. Kargaşa, kavga ve kaostan hoşlanmazlar.

Yanıtla