Hamileyken Tarzınızı Elden Bırakmayın

Birçok kadın hamile iken tarzından ödün vereceğini düşünüyor ama artık bu dönem değişti. Sizler hamile modasını da takip ettiğinizde çok şık kıyafetlerin olduğunu görebileceksiniz. Hatta çok fazla kilo almayan bir gebe olursanız çoğu zaman 5. Ayınıza kadar kendi kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Alt kısımlarda zorlanıyor olsanız da üst kıyafetleriniz elastik olduğu sürece sıkıntı olmayacaktır.

gebelik kombini

gebelik kombini

Elbiseler İle Rahatlık

Elbette hamile iken tarzınızın ön planda olması gerektiği kadar rahatlığın da ön planda olması gerekiyor. Bu sebeple yazın daha uçuş uçuş elbiseler tercih ederken kış hamile elbiselerinde ise yine uzun ve kazak türü kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Özellikle elbise daha kolay kombin yapmanızı sağlıyor olacak.

Abiye Hamile Kıyafetleri

İşte bu konuda biraz zorlanabilirsiniz. Çok arzu ettiğiniz bir modeli giyemiyor olsanız d birçok markada gebe hamile elbisesini rahatlıkla bulabilirsiniz. Dolayısı ile de sizler de abiye hamile kıyafeti için biraz gezmelisiniz. Özellikle 8. Aydan sonra bulmanız biraz daha zor olabilir.

gebelik tarzı

gebelik tarzı

Hamile Mayo Ve Bikinileri

Işte sizi zorlayan bir aşama daha. Hamile iken özellikle bol bol yüzmeniz önerilir ama mayo konusuna çok dikkat etmeli ve asla sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. Yine hamile mayosu satan markaları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birkaç beden büyük bikini de çoğu zaman kurtarıcınız olabilir. Mutlaka deneyerek almayı unutmayınız. İçinde nasıl hissettiğinizin önemi oldukça büyük çünkü

Yanıtla