Bayan Burun Estetiği Operasyonu

Günümüzde bayan burun estetiği ameliyatı ya da buruna tekrardan şekil verme ameliyatı genellikle estetik cerrahların en sık olarak yapmış olduğu bir ameliyattır. Böyle bir ameliyat sayesinde burun boyutunu kısaltabilir ya da küçültebilir, burun ucunda değişiklik yapılabilir. Burun ve dudak arasındaki açının değişikliği sağlanabilir, burun delikleri ve üzerindeki kemiğin boyutu ve şeklini değiştirebilir veya burnu farklı oranlarda büyütebilirsiniz. Böyle bir ameliyat sayesinde doğuştan oluşan burun anormallerini ve nefes alma sorunlarını da düzeltmeniz mümkündür.

Burun Estetiği Ameliyatına Karar Verirken Dikkat Edilecek Şeyler

Estetik Burun ameliyatı sonrasında burnunuz ve tüm yüzünüzde değişiklikler oluşacaktır. Bunu yapmanın en temel nedenlerinden bir tanesi de budur. Estetik burun ameliyatı sonrasında böyle bir değişim nedeniyle kişinin kendine olan güveni oldukça artar. Estetik burun ameliyatında hasta kişinin burnunu etkileyen en önemli unsur şeklidir. Ameliyat sonrasında belirli bir süre zarfında şişlikler ve zaman zaman morluklar görülebilir. Fakat bu durum kesinlikle moralinizi bozmasın çünkü bu durum geçici bir süreliğine görülür.

Bayan Burun Estetiği

Ameliyat sonrası yaklaşık olarak 1 aydan sonra burun şekliniz zamanla yerine oturacaktır. Sonrasında ise ameliyatın güzelliğini görmeye başlarsınız. Bayan burun estetiği sonrasında yüzünüz değişecektir. Fakat hayatınız kaldığı yerden devam eder. Genellikle bu ameliyat mükemmeliyetçiler için değil dış görünüşüne önem veren ve güzelleşmek isteyen kişiler içindir. Estetik burun ameliyatı için hasta kişilerin sosyal ve psikolojik durumları değerlendirilir ve ameliyata uygunluk dereceleri değerlendirmeye alınır.

Estetik Burun Ameliyatının Planlanması

Ameliyat planlanması sırasında başlıca önemli etkenlerden bir tanesi doktor ve estetik cerrah arasındaki doğru ve iyi bir iletişimdir. Bu nedenle ameliyat için karar verirken gerekirse pek çok kez görüşme planlaması yapılmalı ve doktorunuza kendinizi doğru bir şekilde ifade etmelisiniz.

Hasta kişilerin böyle bir ameliyattan beklentileri ve yüzlerindeki değişim göz önünde tutularak estetik burun ameliyatı için planlama yapılmalıdır. Siz de bayan burun estetiği sayesinde yüzünüzde değişiklikler oluşturmak isterseniz bunun için https://tugbadindar.com/hizmetler/burun-estetigi sitesini ziyaret edip dilediğiniz şekildeki farklılıkları oluşturmak için doktorunuz ile bu konu hakkında görüşebilirsiniz.

Yanıtla