Kağıthane’nin Yeni Projesi Mevsim İstanbul

Gelişmeye devam eden Kağıthane’nin yeni konut projeleri arasında en fazla dikkat çekenlerden olan Mevsim İstanbul, konumu ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Mevsim İstanbul projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. 30 adet ile sınırlı olan loft daireler ile birlikte proje içerisinde toplam olarak 187 daire bulunuyor.

Mevsim İstanbul Metrekare Fiyatları Nedir?

Kaliteye ve konfora özen gösteren aileler tarafından büyük bir ilgi görecek olan dairelerin metrekaresi 5.400 TL gibi fiyatlardan alıcı bulabiliyor. Belgrad Ormanı manzaralı olan 30 adetlik özel loft daireler ise ayrı bir ilgi görüyor. Geniş ve 2.98 metre tavan yüksekliğine sahip olan daireler, konut sahiplerine ferah bir yaşam alanı sunuyor.
Aile öncelikli olarak tasarlanan daireler aynı zamanda yatırımcılara da yüksek standartlarda imkan ve yaşam sunuyor.
Sağladığı farklı ayrıcalıklar ile ön plana çıkan Mevsim İstanbul projesinin konumu, mimari yapısı ve kullanılan 1. sınıf kalitedeki malzemeleri bu projeyi aynı bölgedeki diğer projelerden ayırıyor.

Modern Yaşam Alanları Sunuyor

Detayların büyük bir titizlikle hazırlandığı projede maksimum 9 metre tavan yüksekliği ve 60 metrekare genişliğindeki lobiler de yer alıyor. Her daireye özel olarak sunulan 3 metrekarelik özel depolar ile birlikte aynı zamanda konut sahiplerine 400 metrekarelik özel ve ortak kullanıma açık olan teraslar da sunuluyor.
Geniş peyzaj alanı ve yeşil alanlara sahip olan proje içerisinde süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, dairelere özel otopark, misafir otoparkı, dinlenme tesisleri, çocuk parkı, futbol ve basketbol sahası gibi pek çok farklı özel yaşam alanı da yer alıyor.
Mevsim İstanbul projesi ve güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız https://gayrimenkulprojeleri.net/ adresine göz atabilirsiniz.

Yanıtla