Bahçe ve Balkon Servisleri

Yazın gelmesi elbette balkonlara keskin bir dönüş yapmamıza imkan verse de kışın da kullandığımız kapalı balkonlarla bahçe keyfimizi hiçte yarıda kesecek gibi gözükmüyoruz. Peki, bu alanları böylesine keyifle kullanıyorsak bizi daha huzurlu hissettirecek belki büyük belki de küçük parçalarla dekorasyonun havasını bir anda değiştirebiliriz.

balkon kahvaltısı

balkon kahvaltısı

Ayrıntıların Etkileyiciliği

Özellikle balkonda kahvaltı yapmayı sevenler ve samimi sohbetler eşliğinde kahve ve çay molasını sürekli hale getirenler için esprili birkaç bardak ve rengarenk desenli tabaklar sofranıza bahar havası verecektir. Sarı, turuncu ve mavi tabaklar ile yaz coşkusunu masalara taşıyabilirsiniz.

Elbette yaz deyince aklımıza dondurma ilk gelecekler arasında. Dondurmanın lezzeti kadar nasıl sunulduğu da insana heyecan veren detaylar arasında. Camın ferah yapısı ve elinizde aldığınızda hissedilen soğuk bu keyfi artıracaktır elbet. Farklı form ve renklerdeki cam dondurma kâselerini bahçe ve balkonunuzda sık sık kullanabilirsiniz.

balkon servisleri

balkon servisleri

Her yanı çiçeklerle dolu bir mekan size huzur verebilir. Renk renk, güzel kokulu çiçeklerle etrafı doldurabilirsiniz. Eğer bakımının zor olduğunu düşünüyorsanız da çiçeklerle süslenmiş kumaşlarla döşenen minder ve koltukları tercih edebilirsiniz.

Ve tabi ki bisikletler, sürmesi gezmesi çok keyifli olsa da dekoratif olarak kullanılan mavi pembe, turuncu ya da istediğiniz renkteki bisikletleri önüne bir sepet ve içine güzel bir çiçek sepeti koyarak bahçeniz de ya da balkonunuzda kullanabilirsiniz.

Yanıtla