Burçlara Göre Güzellik Sırları

Burcumuz karakterimizi taşır ve nasıl bir tarzımız olduğunu bulmamız konusunda bizlere yol gösterir. Burcumuz bu kadar hayatımızın içindeyken sizlere burcunuza göre ipuçları vermek burcunun niteliklerini taşıyan kişiler için mükemmel olacaktır.

güzellik

güzellik

İşte Burçlar için Güzellik Önerileri

Koç burcu, sempatik bir havaya sahiptir. Bu havayı sevdiklerine ve çevresine yansıtması için yüz hatlarını ortaya çıkarak kontur ve kirpikleri için renkli maskaraları tavsiye ediyoruz.  Yüzünüzün odak noktası olmasını istiyorsanız saçlarınızı toplamanızı öneriyoruz.

Boğa burcu sadık ve sıcak kanlı yapıları ile bilinirler. Birçok arkadaşı olan ve çevresi çok geniş olan bu burç sahipleri sade yüz güzelliği ile bilinir.  Bu nedenle cilt bakımı maskelerine odaklanmalarını ciltlerini düzenli nemlendirmelerini ve peeling kullanarak siyah nokta ve aknelerin önüne geçmelerini tavsiye edebiliriz.

İkizler Burcu, değişikliği severler ve sık sık saç renklerini değiştirirler. Ancak saçınızın yıpranmasının önüne geçmek için balyaj ya da ombre gibi seçenekleri de denemelisiniz.

Yengeç Burcu doğallığa ve doğal görünüme önem verir. Allık kullanımına önem veren bu burç için elmacık kemiklerinin üzerine aydınlatıcı ve altına pembe allık kullanmak kolay ve yüzünüzü ortaya çıkaracaktır.

Aslan Burcu hep göz önünde olmak ve dikkat çekmek ister. Göz makyajını çok seven aslan burçlarının en sevdiği diğer nokta ise saçlarıdır. Yüz tipine bağlı olarak uygun saç kesimi ve rengini yakalamanız ön plana çıkmanıza faydalı olacaktır.

güzellik sırları

güzellik sırları

Başak Burcu, düzenli ve mükemmeliyetçi yapısı sebebi ile makyajınının bozulmadan kalmasını ister. Bunun için sabitleyici spreyi kendilerine önerebiliriz.

Terazi burçları için ellerinin ön planda olmasına bağlı olarak maniküre daha fazla önem vermeleri tavsiyesinde bulunabiliriz.

Yay Burçları rahat ve ön plana çıkmak isteyen yapıları ile bilinmektedirler. Bu nedenle göz makyajına dikkat etmelerini ve gözlerini ön plana çıkarmak için takma kirpik kullanabilirler ayrıca göz farı kullanmak makyajlarını tamamlayacak, tarzlarını ortaya çıkaracaktır.

Yanıtla