Yüz Yüze Dizisi

Yeni sezonun başlaması ile beraber tüm büyük kanallar yeni dizilerini arka arkaya yayınlama başladı ki, insan bu kadar çok dizinin içinde hangisini izleyeceğini kimi zaman şaşırıyor. Üstelik son dönemde öyle çok yeni ve eski dizi var ki, insanın bir yerden sonra dizi izleme isteği bile kaçabiliyor.

Romantik komediler, cinayet diziler, dramlar ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor ve bazıları yabancı dizilerin uyarlaması, bazıları eski Türk filmlerinden alıntı.

yüz yüze

yüz yüze

Ne olursa olsun sonuçta yeni diziler var ve bunlardan bir tanesi de Show TV’de yayınlanmaya başlayan Yüz Yüze dizisi. Başrollerinde daha önce bir başka dizide daha birlikte oynayan son yılların parlayan yıldızları Bircan Sokullu ve Sinem Kobal.

Ne Olur?

Konusuna baktığımızda Sinem Kobal’ın oynadığı Seliha isimli polis karakterinin, ölen en yakın arkadaşının katillerini bulmak için, Cino karakterine hayat veren Bircan Sokullu ve ekibinin peşine düşmesi için bölgeye taşınması ile başlayan bir intikam ve sonrasın da tahmin edileceği üzere aşk öyküsü.

Birbirlerinin kim olduğunu bilmeden birbirine aşık olacak iki karakterin de ortak noktası aslında intikam.

yüz yüze dizisi

yüz yüze dizisi

Dizi ana hatları ile böyle. İlk bölümden de anlaşıldığı üzereSeliha karakterinin de geçmişinde tramvalar var ve bunu zaman için göreceğiz.

Oyunculuklar iyi, görüntüler iyi, her iki oyuncunun da hatırı sayılır bir fanı var ki, diğer dizilere benzemediği de göz önüne alınırsa bu dizinin tutmaması için hiçbir neden yok gibi.

Yanıtla