Tarihe Kabul Edilmiş Bir Köfteci İle Tanışın

Tarihi Sultanahmet halkın köftecisi 1920 senesinde kurulmuştur. İlk olarak köfteci dükkanı olarak başlamış bugüne kadar hizmet vermeye devam etmiştir. Birçok ünlünün ve turistin vazgeçilmez lezzeti haline gelmiş olan Sultanahmet köftecisi lezzetini bugüne kadar taşımaya devam etmiştir.

Sultanahmet en çok ilgi gören mekanlar arasında yer alır. Tarihi mekanları ile ünlü olan Sultanahmet köftesi ile de çok ünlü olmuş bir semttir. Kaliteli hizmet vermeye devam eden Sultanahmet köftecisi müşterilerin güvenini kazanarak ünlü bir köfte markası haline gelmiştir.

 Sultanahmet Köftecisi Menüleri

Sultanahmet köftecisi köfte hizmetinin yanında köftelerin vazgeçilmezi piyaz ve özel salatalarda müşterilere sunar. Köftenin ardından sunulan helva alınan lezzetin daha da artmasına sebebiyet verir. Bunlar dışında çorba veya pilav gibi lezzetler de müşterilere sunulur. Bu menüleri tarihihalkinkoftecisi.com sitesinden de görebilirsiniz.

İstanbul’a has olan Sultanahmet köftecisi lezzetini giderek arttırarak, deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Titizlikle yürüttüğü hizmetiyle tarihi mutfak kültürünü ve Anadolu’nun renkli tatlarını bir araya getirmiştir.

İstanbul’a gezi veya seyahat amaçlı gelindiğinde mutlaka uğranması gereken yerlerden biri olmuştur. Hem öğle yemekleri hem de akşam yemekleri için rahatlıkla tercih edilebilecek mekanlardan biri haline gelmiştir. Köfte dışında da yenebilecek birçok çeşit bulunur. Ayrıca www.tarihihalkinkoftecisi.com sitesinden menülere ulaşabilirsiniz.

Tarihi halkın köftecisi olan Sultanahmet tarihi köftecisi İstanbul’un ünlü tarihi yerlerine sahip Sultanahmet de hizmet vermeye devam ediyor. Gün geçtikçe turist akınına uğrayarak lezzetli köfteleriyle en çok tercih edilen mekanlardan biri olmuştur. 0 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahiptir. Ayrıca misafirlerini müşterilerin prestijlerine uygun bir mekanda ağırlayarak güzel lezzetleriyle saygınlığını gün geçtikçe arttırmış bir firmadır. İstanbul’un çeşitli yerlerini gezdikten sonra mola vermek istediğinizde gidilecek en güzel yerlerden biri olan Sultanahmet tarihi köftecisi sizi geleneksel Türk mutfağı ile tanıştırır.

Yanıtla