Botoks Tarihe mi Karışıyor?

Yaşlanmayı önleyici kremler, iğneli operasyonların sonu anlamına mı geliyor? Botox’un etkilerini taklit eden kırışıklık önleme ürünü Bella Vei bu konuda hayli iddialı görünüyor. Bir krem, gerçekten Botox kadar hatta daha iyi olabilir mi? Tabii ki kırışıklıklarınıza iğne ya da acıdan kurtulmanın bir yolu varsa tercih söz konusudur.

botoks

botoks

Bir Kremle Gençleşmek

Yıllarca cilt bakım alışkanlıkları hakkında kadınlara kapsamlı araştırma ve konuşmalar yapıldıktan sonra, hücre canlanması ve cildin yenilenmesinin gerçek sırrının iki ana öğe olduğu keşfedildi. Matrixyl 3000+ ve Argireline adı verilen bileşenlerin tescilli harmanı Bella Vei marka ürünün, cilt yüzeyinin altındaki hücresel seviyedeki kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmak için çok etkili olduğu öne sürülüyor.

Görünüşe göre, cilt tarafından üretilen kollajen miktarı, sadece doğal bileşenler kullanarak iki katına çıkarılabiliyor ve size genç bir görünüm kazandırıyor. Peki, nasıl etki ediyor?

botoks yaptırmak

botoks yaptırmak

Temel olarak gençleştirici formül iki adımda etki gösteriyor: İlk olarak, kırışıklıkları azaltarak sıkıştırmak, ikincisi ise kalan pürüzleri yumuşatarak doldurmak. Bilimsel olarak kanıtlanmış patentli içerik, cildin kuruluğu ve ince çizgilere neden olan hasarı yavaşlatan kombinasyonu ile cildin sıkı görünmesine neden olan kollajen üretimini sağladığı için cilt kendini onarıyor ve yeniliyor. Yüzü ve boynu sıkıştırarak, sarkma, yaşlanma ve kurumuş cildin tüm negatif izlerini kaldırıyor.

Buna ek olarak, kalan derin çizgilerin düzeltilmesine de yardımcı oluyor. Bella Vei kremi günlük cilt rutinine ekledikten sadece birkaç gün sonra kadınların aynada gözle görülür sonuçları gördüklerine dair savlar mevcut, ancak denemeden bilemezsiniz. Türkiye’de de satışı mevcut, küçük bir araştırma ile öğrenebilirsiniz.

Yanıtla