Burçlara Özel Parfümler

Bu üçleye su grubu denilir. Sofistike ve zarif su dişisinin mükemmel bir estetik bakış açısı vardır. O kadar ince detaylara takılır ki bu nedenle gözlem gücü çok gelişmiştir. Oturduğu masanın sadece rengine bakmaz şekline de bakar. Hatta ve hatta masanın üzerindeki şekilleri bile incelemeye çalışır.

Hayatındaki ayrıntıların tümü onu her detayına inceleyen hislerini doğrular. Kıyafet seçimi bu burcun çok önem verdiği bir tutkudur. O kadar özgündür ki modayı takip etmek yerine kendi tasarımını yaratmayı tercih eder. Sürekli bakımına düşkün olan su dişisi yaşamının geçtiği yerleri en iyi güzellik merkezlerini ziyaret eder.

Hem bakımlı olmak isteyen su dişisi depresyona girdiği zamanlarda bile alışveriş yapmak ve kendine bakmaktan kaçınmaz. Kaliteye düşken olan su dişisi kalabalık bir toplumda kokusu ve giyimiyle dikkatleri üstünde toplar.

Bunun için bu tür burçların daha çok dikkat çeken parfümleri kullanması gerekir. Bu burçlar kendilerine belli eden kokular salgılayacağı için parfümlerine inanılmaz bir şekilde dikkat etmek zorundadır. Bunun nedeni girdiği ortamda bulunan herhangi bir kişinin kendi parfüm kokusundan rahatsız olmaması içindir.

Yanıtla