Christopher Kane Crocs Ayakkabı Trendlerini Zorladı

Christopher Kane ilkbahar / yaz ayakkabı modelleri ile yeni koleksiyonunu tanıttı. Klasik Crocs şeklin mücevher kaplı süslemeler, kürk kaplı yinelemesi beklenmedik yaratımı yazlık ayakkabı markasıyla ilgili garip bir fark getiriyor. Yeni sınırlı sayıda koleksiyondaki modeller, ikonik Crocs hayranlarını böldü; bazıları tarafından oldukça ‘çirkin’ olarak algılanıyor, bazıları ilginç, bazıları ise harika buluyor.

Christopher

Christopher

Yeni Tuhaf Crocs Sandalet Modelleri

  1. kuruluş yıldönümü gösterisinde, İskoç tasarımcının sonbahar koleksiyonundan esinlenen parçalar, devekuşu tüyü ve metalik çiçek süslemeleri ile çeşitli renk versiyonları olan zebra baskılarından oluşuyor. Cesur bir adım atan tasarımlar daha yakından incelendiğinde, Kane’in kayaçlardan yapılmış, ilginç Crocs modelleri  tuhaf, merak uyandırıcı, dikkat çekici ya da saçma görünüyorlar.

Crocs çok şık bir ayakkabı formatı değil; delikli gözenekleri ve düz burunlu kaba bir duruşu var. Bu köpüklü kaymaz malzemeler, havuz, sahil, sokak haricindeki ofis koridorlarına yabancı cisimlerdir ve dikkatli olarak değerlendirilmelidir. Çocukluk çağında Crocs çok sevimli, ancak yetişkinler tarafından giyildiğinde, absürt olma gibi rakipsiz bir yeteneği var.

Christopher Kane

Christopher Kane

Christopher Kane, dünyanın en rahat ayakkabısını yeniden yarattı. Elbette onu tanıtımlarda gösterildiği gibi transparan elbiselerle giymeyebilir, pamuklu çoraplar ve düz paça Jean ile bir araya getirebilirsiniz. Özellikle ayaklarınızı perişan eden yüksek topukluları giydiğiniz bir organizasyondan sonra özgürce giymek isteyebilirsiniz. Ayakkabılar üzerinde parlayan balık, ponpon, çakıl taşı tarzı taşlarla süslü bu modelleri beğendiniz mi?

Yanıtla