Yeni Sezon Fon Perde Modelleri

Dekoratif amaçlı olarak tasarlanan fon perde modelleri, farklı şekillerde tasarlanıyor. Tül ve stor perdelerin yan kısımlarına dekoratif amaçlı olarak takabileceğiniz fon perde modelleri odanızın atmosferinin bir anda değişebilmesini sağlıyor. Perde stilinizi, dilediğiniz zaman oturma gruplarınız ve diğer dekoratif eşyalarınız ile birlikte uyumlu olarak seçerseniz daha büyük bir uyum yakalayabilirsiniz.

Pencerelerin sağ ve kol kısımlarına monte edilebilen fon perdeler, dekoratif amaçlı olarak kullanılacağı için genellikle koyu renk tonlarında tercih ediliyor. Yeni sezonda ön plana çıkan fon perde renkleri arasında ise gri, siyah, kahverengi ve lacivert gibi renkler yer alıyor.

Fon Perde Renkleri Nasıl Seçilmeli?

Üzerlerinde desenler de yer alan yeni fon perde modelleri arasında çiçekli, asimetrik çizgili ve yazılı baskıların yer aldığı perde modelleri yer alıyor. Dekorasyon trendlerine göre yenilenen fon perde modelleri son yıllarda Helenistik desenler ve 3D baskılar ile de üretiliyor. Vintage ve retro stilinde kullanılan helenistik desenli modeller sayesinde sizler de mekanlarınızı modern bir şekilde dekore edebilirsiniz.

İddialı bir dekoratif stil elde edebilmenizi sağlayan fon perde modelleri geniş bir renk çeşitliliğine sahiptir. Bordo, kahverengi gibi renkler ile ön plana çıkan bu perdeler son yıllarda pastel renk tonlarında da kullanılıyor. Sizler de yeni sezona ayak uydurabilmek için bu tür renk tonlarını tercih edebilirsiniz.

Fon perde modelleri ve diğer tüm yeni sezon perde modelleri için https://www.perdesiparisi.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yanıtla